Žužemberčani z mariborskim prvoligašem

mariborZbk (3)Sinoči se je v žužemberski telovadnici odvijala tekma osmine finala za pokal Slovenije med odbojkarskim klubom KEKOOprema Žužemberk in prvoligašem Linus Maribor. Prvi niz so prepričjivo dobili gostje z rezultatom 13:25. Ob spodbudi s tribun so se v drugem nizu naši fantje postavil po robu in prevzeli vodstvo s 14:16 točkami. Boj se je tako nadaljeval cel drugi niz, vendar so bili gostje tudi tokrat močnejši. Niz so osvojili s 25:27 točkami. V tretjem nizu se je zopet ponovila zgodba 1. niza. Gostje so si z 12:25 priigrali še zadnji niz in posledično tudi tekmo.

Suhokranjski odbojkarji so tokrat medse sprejeli tudi 2 mlajša člana, ki sta se že lahko izkazala na parketu.

Omeniti velja odlično borbo domačih odbojkašev ter jim zaželeti obilo uspeha v 2. ligi, ki se začne že to soboto z OK ACH Črnuče. Vljudno vabljeni na to in vse nadalje tekme.