Prvi krog 2. ORNL v Žužemberku

nkZbk (4)Na idiličnem žužemberškem nogometnem igrišču ob Krki se je v nedeljo odvijal prvi krog 2. občinske rekreacijske nogometne lige za prihajajočo sezono. Nogometne moči so merile ekipe Kartonal Novo mesto proti Hrušiči, ŠRD Breza proti Avtoservisu Parkelj, domače ekipa NK Žužemberk proti Vinici in Log 2000 proti Zburam.

Žužemberčani so že v nekaj minutah povedli, vendar so jim gostje iz Vinice hitro sledili. Podoben scenarij se je dogajal celotno tekmo. Na koncu so sicer gostje imeli nekoliko več sreče, vendar so domači v zadnjih minutah izenačili z rezultatom 4:4  Strelci domače ekipe so bil 2x Dejan Maver, Duško Ožbolt in Urban Boben.

Ostali rezultati: Kartonal Novo mesto : Hrušica 3:7, ŠDR Breza : Avtoservis Parkelj 6:3 in Log 2000 : Zbure 3:3.