Napeta tekma z Brezovčani

Sobotni večer v žužemberški telovadnici je dodobra načel živce tako igralcev kot gledalcev. Odvijala se je napeta tekma med odbojkarskim klubom KEKOOprema Žužemberk in Špan Brezovica. Domačini s 3:2 za las ugnali goste.

Prvi niz je pripadal Žužemberčanom (25:22). Nato pa so gostje osvojili kar dva zaporedna niza (23:25, 21:25). Ob skoraj izgubljeni tekmi so domači odbojkarji uspeli izvesti nekaj odličnih potez in igro obrniti v svoj prid. Osvojili so še zadnja dva niza in si s tem priborili dragocene točke na lestvici 1. B lige (27:25, 17:15).

Uspešni pa niso bili le člani. Dopoldne so v dvorani igrale kvalifikacijo za prvo ligo tudi starejše deklice. Najprej so se pomerile z Volleyball Ljubljana, nato pa še s Calcit volley. Prva tekma je bila v prid Ljubljančankam, druga pa v prid Žužemberčankam. Vsem odbojkarjem iskreno čestitamo.