Izjemna sezona žužemberških odbojkarjev

rezultatV soboto, 12. decembra, so Žužemberčani gostili odbojkarje iz Logatca. Že na začetku tekme so domači vzeli stvari v svoje roke in z dobro igro prvi niz mirno pripeljali do konca. V drugem nizu so pobudo prevzeli gostje in tako se je igra razživela. Žal domači niso našli poti mimo močnega bloka gostujoče ekipe. Tako je bil rezultat po dveh nizih izenačen z 1:1 in vse se je začelo od začetka. V tretjem nizu sta si ekipi ves čas izmenjavali vodstvo, gosti so povedli s 13:8. Razlika se je že zdela neulovljiva, a so domači z dobrimi začetnimi udarci ter dobro igro v bloku in obrambi izničili prednost ter si tako priborili zmago v tretjem nizu. Dobra igra se je nadaljevala tudi v zadnjem, ki je postregel z močnimi udarci in atraktivnimi vložki obeh ekip. V zaključku tekme so domači pokazali več zbranosti in tako osvojili tekmo.

Žužemberčani so si s peto zaporedno zmago utrdili četrto mesto v drugi odbojkarski ligi. Naši odbojkarji v naslednjem krogu gostujejo v Ljubljani pri ekipi OK Črnuče, proti kateri bi se z morebitno zmago na lestvici povzpeli na zavidljivo drugo mesto.