Razburljive 3 točke za Žužemberk

tekmaZbkHoce (14)V soboto 30.januarja se je vnel pravi boj med domačimi OK Žužemberk in OK Hoče. V vlogi favorita so bili tokrat gosti, ki prihajajo iz štajerske. V prvem nizu so jo res prevzeli v svoje roke in tako odločno dobili niz s 25:19. V drugem nizu so domači igro prevzeli v svoje roke, očitno izboljšali igro v napadu, zmanjšali število napak ter tako niz mirno pripeljali do konca. Slavili so s 25:22. Rezultat je bil po koncu drugega niza poravnan in vse je začelo znova.  V tretjem nizu so z dobrimi začetnimi udarci ponovno povedli domačini in niz z dobro igro ponovno slavili s 25:20. Ob bučni podpori s tribun so krenili v zadnji niz. Do šestnajste točke so uspešno lovili razigrane goste, ki so jim v nadaljevanju pobegnili že s skoraj neulovljivo razliko. Gosti so vodili z rezultatom 24:20 in imeli na voljo 4 zaključne žoge, vendar niso našli poti do polja domačih igralcev. Trmasti Suhokranjci niso rekli zadnje besede in z odlično igro v bloku ter obrambi izničili prednost gostov. Z delnim izidom 6:0 so po neverjetnem razpletu slavili s 26:24 ter končnim rezultatom 3:1. Tekma je bila prava paša za oči saj je postregla z atraktivnimi potezami obeh ekip.

Žužemberčani v naslednjem krogu gostujejo v Novi gorici pri ekipi Go volley s katerimi si trenutno delijo 4. mesto. Tekma v domači dvorani bo ponovno 13.februarja ob 19.00 proti ekipi OK Črna.

Odbojkarski klub Kekooprema Žužemberk se zahvaljuje vsem gledalcem za podporo in obisk na tekmi.

Utrinki tekme med OK Žužemberk in OK Hoče.Utrinki včerajšnje tekme med OK Žužemberk in OK Hoče.