Podprvaki v mali odbojki

Včeraj je na Ravnah na Koroškem potekalo finale v mali odbojki. Med najboljše so se uvrstili tudi žužemberški dečki oz. “Mini Riski”, kot jih radi poimenujemo. Pod mentorstvom trenerja Bojana Brulca in Davida Obrstarja so osvojili častni naziv državnih podprvakov.

Po skrajno izenačenem boju so naši mali Riski osvojili odlično drugo mesto! Pokazali so borbo, predanost in borili so se do zadnje pike. Prvo mesto so osvojili domačini, ekipa Fužinar.

Finalna tekma je bila skrajno napeta (prvi niz 33:31, drugi niz 30:32 in tretji niz 25:19), kljub vsemu pa so morali Žužemberčani zmago prepustiti domačinom iz Koroške. Odbojkarji so pokazali odlično igro, zato se nam za prihodnost žužemberške odbojke ni bati. Iskrene čestitke vsem za uspeh!

Več kot odlični pa so tudi starejši dečki, ki se bodo v soboto, 27. 5. 2023 pomerili za 5. mesto v državi. Držimo pesti!

RZ, foto: OK Žužemberk